Семінар Swepac 2018

21.01.2018

Mikolaj IrzyniecВ п’ятницю 19.01.2018 року представник компанії Swepac (Швеція)Mikolaj Irzyniec провів тематичний семінар для співробітників компанії ТОВ «Світ Будівельної Техніки».

Swepac всесвітньо відомий виробник будівельного обладнання із 40–ка річною історією, яка останнім часом значно розширила лінійку своїх товарів і приділяє значну увагу не тільки якості виробів, але і технічній підтримці торгових представників та кінцевих клієнтів. Під час семінару були розглянуті питання по оптимальному застосуванню широкої лінійки ущільнювального обладнання для різних типів ґрунтів, а також методи контролю, що використовуються при цьому. Mikolaj Irzyniec розповів, що компанія Swepac комплектує віброплити FB450 та FB510 індикаторами ущільнення, що значно полегшують та допомагають операторам визначити ступінь ущільнення ґрунту при роботі і відповідно підвищують продуктивність на одиницю техніки. А саме цього очікують кінцеві споживачі українські будівельники в нинішніх непростих умовах на ринку праці.

В лінійці обладнання для бетонних робіт учасників семінару найбільш зацікавили поверхневі вібратори. Особливо модульна віброрейка SWEPAC SVM, що складається з окремих модулів різної довжини та може досягати до 25 метрів в довжину,тобто за один раз виробник може укладати бетонну плиту шириною 25м. Крім того дані модулі можуть мати різні кути нахилу по відношенню один до одного і повністю сумістні з аналогічними модулями/рейкою, що не так давно випускалась шведською компанією Tremix, якість продукції якої не викликає сумніву в українських будівельників вже не один десяток років.

По відгукам учасників семінару вся отримана інформація важлива та допоможе спільно з виконавцями робіт визначатись з вибором найбільш продуктивного обладнання під їх потреби.

3 3