"Schwamborn" та "Світ Будівельної Техніки" подарували дітям нову підлогу

25.07.2012

Днями завершився спільний благодійний проект німецької компанії «Schwamborn» та її представника в Україні "Світ Будівельної Техніки".

В рамках цього проекту, були проведені спеціалізовані ремонтні роботи та відновлено давно застаріле покриття підлоги Київського Палацу дітей та юнацтва.

Работы во Дворце Детей и Юношества Работы во Дворце Детей и Юношества Работы во Дворце Детей и Юношества

Зокрема, представник компаніі «Schwamborn» у СНД та країнах Південно-Східної Європи, Іван Мінтчев пояснив, що інноваційність технологій, які були використані під час відновлення підлоги у Палаці, дозволяє значно скоротити витрати часу та зменшити собівартість робіт. Це пов'язано з тим, що технології «Schwamborn» дозволяють суттєво зменшувати видатки на самі матеріали та машиночас, у порівнянні з виконанням аналогічних робіт традиційними методами. При цьому, за словами експерта, ці технології є екологічними та гарантують високу якість самої обробки. За його словами оновлена підлога Палацу прослужить не менше 50 років, враховуючи значний людино потік.

"Україна – є третьою країною, яку я відвідую в рамках нашого благодійного проекту. До цього подібні благодійні акції ми провели у Румунії, Македонії та Болгарії. Політика компанії «Schwamborn» полягає в тому, що ми особисто відповідаємо за високу якість виконаних робіт в кожному конкретному випадку. За майже 80 років діяльності «Schwamborn» ми змогли довести, що технології, які ми використовуємо у будівництві, – безпечні та мають високий коефіцієнт продуктивності", – зазначив І.Мінтчев.

Работы во Дворце Детей и Юношества Тщательная предварительная уборка Демонстрация новинки для полирования каменных полов

Представник української сторони Валерій Семенюк пояснив, що діяльність компанії покликана забезпечити максимальну механізацію будівельної галуззі України.

"Після фінансової кризи 2008 року будівельна сфера зазнала чималих збитків – це відчули як самі забудовники та інвестори, так і кінцевий споживач. Наразі оберти будівництва поступово відновлюються. Але зважаючи на досить тривалий час "простою", задача полягає у тому, щоб забезпечити швидкі темпи будівельних робіт й надолужити втрачений час, і при цьому дотриматись максимально ефективного використання ресурсу – як людського, так і фінансового. Техніка й інноваційні системи, які пропонує "Світ Будівельної Техніки" , дозволяють досягти цих цілей", – зазначив В.Семенюк.

За його словами, при використанні традиційного підходу, роботи які були проведені у Палаці дітей та юнацтва й аналогічні їм, потребували б не менше 10 діб та близько 5 одиниць робочої сили. Натомість, технології Schwamborn дозволили виконати цей обсяг менш, як за 3 доби при наявності лише 2 кваліфікованих інженерів, тобто ефективність була збільшена удвічі.

І.Мінтчев та В.Семенюк запевнили, що благодійна допомога для України, зокрема і для Києва, зі сторони їхніх компаній обов'язково буде продовжена.

Работы полностью выполнены! Отличный пол на радость детям! Пресс-конференция в ИА УНИАН

У свою чергу представник отримувача допомоги – заступник директора "Київського Палацу дітей та юнацтва", Лілія Зарицька, ще раз подякувала компаніям за допомогу. Вона підкреслила, що серед великої когорти тих, хто голослівно заявляє про підтримку дітей та молоді, «Schwamborn» та "Світ Будівельної Техніки" продемонстрували реальний приклад соціального партнерства бізнесу та міської громади.

Довідка:

Відновлювальні роботи з покриття підлоги у Київському Палаці дітей та юнацтва було проведено в рамках постійно діючого благодійного Проекту Компанії "Schwamborn". Щороку в одній із країн Європи компанія обирає об'єкт соціального призначення – лікарня, дитячий будинок, дитсадок, будинок творчості тощо, в якому необхідно здійснити ремонт або відновлення. Такі роботи за своїм напрямком "Schwamborn" проводить виключно на благодійній основі. Цього року благодійну допомогу від "Schwamborn" та "Світ Будівельної Техніки" отримав Київський Палац дітей та юнацтва. Компанія "Schwamborn" була заснована у 1935 році і спеціалізується на виробництві техніки та технологій для обробки та відновлення всіх видів покриттів підлоги. На українському ринку "Schwamborn" представляє ВАТ "Світ Будівельної Техніки".